Laureat
Branża

2021

Produkcja

Nasz Laureat

O Laureacie

Crown Packaging Polska Sp. z o. o.  to światowy lider w dziedzinie produkcji opakowań metalowych.
Z pasją pomagamy naszym klientom budować ich marki i nawiązywać kontakty z konsumentami na całym świecie.

Jesteśmy dumni z bycia liderem w technologii opakowań metalowych. Naszym celem jest, by firma Crown Europe była wzorem dla innych.

Crown dąży do stworzenia organizacji bardziej zorientowanej na pracowników, w której każdy pracownik jest słuchany i doceniany. W swojej polityce kierujemy się szacunkiem w stosunku do każdego człowieka. Naszych pracowników traktujemy ze zrozumieniem i zaufaniem oraz zapewniamy o oferowaniu wszystkim równych szans. Swoją postawą staramy się inicjować działania związane z różnorodnością i integracją a także wpierać naszych liderów do wdrażania tych działań i inspirowania innych.

Crown działa w 47 krajach, posiadamy 239 zakłady produkcyjne, zatrudniamy ponad 33 043 pracowników, a wyniki sprzedaży netto przedstawiają się na poziomie 11,7 bn USD.

Dzięki swoim działaniom jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze praktyki w zakresie jakości i produkcji rozwijającym się gospodarkom w Azji, Europie Wschodniej, Ameryce Południowej oraz na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej.

Crown Packaging Polska Sp. z o.o. jest częścią dywizji Crown Food Europe i jednocześnie jedną z wiodących firm na polskim rynku produkcji opakowań metalowych do żywności. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. W fabryce w Pruszczu Gdański zatrudniamy ponad 130 osób i produkujemy wieczka oraz puszki do produktów znanych firm na rynku Polskim ale także na całym świecie.

W Crown tworzymy dynamiczną organizację o ciekawych perspektywach. Doceniamy umiejętności i wiedzę doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach, ale doceniamy też potencjach osób rozpoczynających karierę zawodową, otwartych na wiedzę i nowe doświadczenia w przyjaznym i zamieniającym się międzynarodowym środowisku.

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021