Laureat
Branża

2023, 2021, 2020

Logistyka

Nasz Laureat

O Laureacie

Świadczymy wysokiej jakości usługi logistyczne na obszarze Europy od 1990 roku. Nasza współpraca z klientami oraz zarządzanie łańcuchem dostaw opierają się na wzajemnym zaufaniu i partnerskich relacjach. Specjalizujemy się w realizacji projektów z zakresu logistyki kontraktowej, dystrybucji B2B i B2C, oraz transportu międzynarodowego. Obszar naszych działań obejmuje 28 krajów europejskich.

 

Operacje logistyczne prowadzimy w nowoczesnych magazynach zlokalizowanych w Polsce, Słowacji, Rumunii, na Węgrzech i Litwie. Nasza firma wyróżnia się innowacyjnością i zaangażowaniem w realizację zarówno prostych zleceń transportowych, jak i skomplikowanych projektów logistyczno-dystrybucyjnych w ramach długoterminowych umów.

 

Nasze zespoły składają się z ludzi pełnych pasji i pozytywnej energii. Wspólnie budujemy stabilną firmę, która stanowi gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji z oferowanych usług, a jednocześnie tworzymy środowisko pracy przyjazne dla naszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że zaangażowany i zmotywowany zespół to klucz do osiągania sukcesów.

Dbamy o partnerstwo oraz stabilność zatrudnienia, zdając sobie sprawę, że „Logistykę tworzą ludzie”. Nasza firma jest miejscem, gdzie każdy pracownik może rozwijać się zawodowo, a kultura pracy sprzyja wspólnemu osiąganiu sukcesów.


Więcej informacji: https://nolimit.pl/

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021