Laureat
Branża

2022

Marketing

Nasz Laureat

O Laureacie

WeNet to największa w Polsce firma specjalizująca się w technologicznych rozwiązaniach z obszaru e-marketingu dla małych i średnich firm. Dbamy o komunikację i rozwój naszych Klientów w Internecie.

Projektujemy strony WWW i e-sklepy, prowadzimy działania SEO, które generują wartościowy ruch i zasięgi, inicjujemy aktywność w social mediach, realizujemy kampanie sprzedażowe i e-mail marketingowe oraz wspieramy budowanie pozycji eksperta w branży poprzez tworzenie wartościowych treści.

Nasze działania prowadzimy w oparciu o realne potrzeby Klienta i jego strategię tak, aby wspierać realizację jego celów biznesowych.

Należymy do elitarnego grona Partnerów Google Premium. Jesteśmy oficjalnym Partnerem PrestaShop w Polsce. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania oraz fachowe prowadzenie kampanii w Google. Nasi Klienci dwukrotnie – w 2020 i 2021 roku – przyznali nam godło Firmy Przyjaznej Klientowi, szczególnie doceniając jakość obsługi i innowacyjność naszych produktów. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Działamy zgodnie z etyką i dobrymi praktykami obowiązującymi w naszej branży.

Więcej o nas na naszej stronie wenet.pl.

 

Nasze social media

Facebook https://www.facebook.com/WeNet.Group/

Linkedin https://www.linkedin.com/company/wenet-group/

Instagram https://www.instagram.com/wenet.group/

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCbYFiNCR92VxR4MaZFqGvJQ

 

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021