Laureat
Branża

2022

Produkcja

Nasz Laureat

O Laureacie

Doehler (www.doehler.com) jest wiodącym światowym producentem, sprzedawcą oraz dostawcą naturalnych surowców oraz zintegrowanych rozwiązań produktowych dla przemysłu spożywczego. Zintegrowane podejście firmy Döhler oraz szeroka baza produktów stanowią optymalną podstawę dla innowacyjnych i bezpiecznych zastosowań w branży spożywczej. Portfolio produktów obejmuje aromaty naturalne, produkty warzywne i owocowe, produkty zbożowe, produkty mleczne, produkty suche a także szeroką gamę dodatków funkcjonalnych.

Firma Döhler z główną siedzibą w Darmstadt działa w ponad 150 krajach oraz posiada ponad 45 zakładów produkcyjnych, jak również biura i laboratoria aplikacyjne na każdym kontynencie.                                                      

Ponad 8500 zaangażowanych pracowników zapewnia naszym klientom w pełni zintegrowane rozwiązania dla przemysłu spożywczego od koncepcji po realizację.

“WE BRING IDEAS TO LIFE.” oznacza holistyczne, strategiczne oraz przedsiębiorcze podejście firmy do innowacji. Jako partner posiadający wiedzę z zakresu owoców i technologii firma Döhler oferuje koncepcje i rozwiązania wykraczające znacznie poza bogatą paletę produktów. Pod pojęciem we bring ideas to life. kryje się bowiem stały  monitoring trendów, zarządzanie surowcami, doradztwo z zakresu mikrobiologii, prawa żywnościowego, sensoryki oraz technologii rozlewu i opakowań.

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021