Laureat
Branża

2022

Badania i certyfikacja

Nasz Laureat

O Laureacie

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.(PCBC S.A.) jest firmą z ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w obszarze badań i certyfikacji wyrobów, certyfikacji systemów zarządzania oraz prowadzenia szkoleń. Jest partnerem prestiżowych organizacji europejskich i światowych m.in. Międzynarodowej Sieci Jednostek Certyfikujących IQNET (International Quality Net), a wydawane przez nią certyfikaty honorowane są na całym świecie.

PCBC S.A. posiada status jednostki notyfikowanej o numerze 1434, nadanym przez Komisję Europejską, w zakresie wyrobów medycznych, w zakresie wyrobów budowlanych oraz w zakresie oceny zgodności produktów nawozowych UE.

PCBC S.A., oferuje usługi:

  • certyfikacji systemów zarządzania 
  • certyfikacji wyrobów
  • badań wyrobów we własnych akredytowanych laboratoriach
  • szkoleń

Przedstawiciele PCBC S.A. uczestniczą w pracach Komitetu Unii Europejskiej ds. Oznakowania Ekologicznego EUEB (European Union Ecolabelling Board). Biorą również czynny udział w pracach wielu komitetów technicznych Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, opracowujących polskie normy i dokumenty normalizacyjne. Dzięki temu Spółka gwarantuje najwyższe kompetencje i staranność oferowanych usług.

Kluczem do sukcesu PCBC S.A. są fachowi pracownicy, którzy tworzą nowoczesny Zespół otwartych i wspierających się ludzi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ugruntowanej pozycji na rynku i stałemu rozwojowi, PCBC S.A. skutecznie zabiega o klientów, oferując wciąż nowe rodzaje certyfikacji. Klientami PCBC S.A. są zarówno największe przedsiębiorstwa odnoszące ogromne sukcesy, jak i małe lokalne firmy z różnych dziedzin gospodarki, którym Spółka pomaga w systematycznym rozwoju i zwiększaniu konkurencyjności na rynku.

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021