SMYK - Inwestor w Kapitał Ludzki
SMYK - Inwestor w Kapitał Ludzki
59126
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-59126,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

SMYK

SMYK jest wiodącą, kultową, polską marką produktów dla dzieci, o rozpoznawalności sięgającej 82% (źródło: badanie TNS Kantar*). Sieć  handlowa SMYKA obejmuje ponad 200 sklepów własnych, w Polsce. Sklepy Smyk działają również na Ukrainie i w Rumunii.


Sklepy SMYK oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii dla dzieci w wieku 0-14 lat „pod jednym dachem”. Grupa SMYK sprzedaje produkty pod własnymi markami – przede wszystkim „COOL CLUB” i „SMIKI”, które dostępne są wyłącznie w sieci SMYK lub sklepach partnerów franczyzowych. COOL CLUB jest marką, pod którą Grupa SMYK oferuje unikalną  odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Natomiast własna marka SMIKI jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym Grupy SMYK. W ofercie sklepów SMYK znajdują się również produkty renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).


Więcej o nas na OFERTY PRACY

Data otrzymania certyfikatu

08.07.2019

Kategoria

retail

Strona internetowa

smyk.com.pl