NetWorkS! Sp. z o.o. - Inwestor w Kapitał Ludzki
 

NetWorkS! Sp. z o.o.

NetWorkS!

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą kompleksowo zajmującą się planowaniem, budową, utrzymaniem i eksploatacją sieci telekomunikacyjnych oraz ich infrastruktury budowlanej, elektrycznej i środowiskowej

Jako największy w Polsce dostawca rozwiązań w zakresie sieci dostępowych (RAN) jesteśmy firmą o ogromnych możliwościach rozwoju. Wykorzystując najnowsze technologie, realizujemy prestiżowe projekty dla dwóch największych operatorów telekomunikacyjnych: T-Mobile i Orange, przyczyniając się w ten sposób do budowy najbardziej efektywnych sieci komórkowych w naszym kraju.

Dzięki posiadanym kompetencjom i zasobom, a także starannie przeprowadzonym procesom doboru kilkudziesięciu dostawców realizujemy usługi związane z sieciami telekomunikacyjnymi w zakresie: planowanie i projektowanie sieci; budowa i modernizacja sieci; nadzór nad siecią i infrastrukturą telekomunikacyjną; nadzór i zarządzanie środowiskiem lokalizacji technicznych; utrzymanie sieci telekomunikacyjnych; obsługa ruchu osobowego na lokalizacjach technicznych; zarządzanie projektami w obszarze nadzoru i eksploatacji sieci; utrzymanie infrastruktury budowlano – energetycznej; geograficzne analizy inwestycyjne; optymalizacja techniczna i kosztowa obsługiwanych sieci; doradztwo techniczne i analizy biznesowe; Laboratorium Badań Środowiskowych; specjalistyczne narzędzia wspierające informatyczne systemy biznesowe.

W oparciu o bogate doświadczenie i doskonałą znajomość rynku telekomunikacyjnego możemy zaoferować klientom wsparcie w znalezieniu odpowiednich technologii i rozwiązań technicznych dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Dostarczamy również zaawansowane autorskie systemy i narzędzia tworzone przez wysoce wykwalifikowany zespół złożony z programistów oraz administratorów IT.

Dzięki naszym wartościom tworzymy unikalną i wysokoefektywną kulturę organizacyjną wspierającą realizację celów strategicznych NetWorkS! To one wyznaczają kierunek naszych działań i stanowią fundament naszego sukcesu.

Data otrzymania certyfikatu

15.01.2021

Kategoria

Telekomunikacja

Strona internetowa

www.networks.pl