Michelin Polska S. A. - Inwestor w Kapitał Ludzki
Michelin Polska S. A. - Inwestor w Kapitał Ludzki
58832
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-58832,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Michelin Polska S. A.

Michelin Polska jest częścią Grupy Michelin światowego lidera technologicznego branży oponiarskiej. Centrala firmy w Polsce oraz fabryka znajdują się w Olsztynie. W Warszawie mieści się  Dyrekcja Handlowa, która odpowiada za sprzedaż i dystrybucję opon na terenie Polski,  Czech, Słowacji, na Litwie, Łotwie i w Estonii.

 

Olsztyńska fabryka Grupy Michelin jest  największą fabryką opon w Polsce i jednym z największych zakładów produkcyjnych Michelin na świecie.  Michelin Polska S.A.  zatrudnia w Olsztynie ponad  5  tys. osób i jest  największym pracodawcą na Warmii i Mazurach.

 

Fabryka w Olsztynie produkuje opony do samochodów osobowych,  dostawczych, ciężarowych oraz do pojazdów rolniczych, a także formy, kordy i półfabrykaty; ma  też nowoczesne Centrum Logistyczne.  Rocznie fabrykę opuszcza  ponad 10 milionów opon. Fabryka zajmuje powierzchnię około 200 hektarów.

 

Grupa Michelin produkuje, sprzedaje i promuje produkty i usługi w dziedzinie mobilnościopony do samochodów osobowych, ciężarowych, samolotów, rowerów, pojazdów rolniczych i maszyn budowlanych, motocykli, a także przewodniki, mapy, atlasy i usługi internetowe – Via Michelin.com.

 

Więcej informacji o Michelin oraz o ofertach pracy na stronie praca.michelin.pl.

Data otrzymania certyfikatu

14.02.2020

Kategoria

produkcyjna

Strona internetowa

www.praca.michelin.pl