EVEREST FINANSE S.A. - Inwestor w Kapitał Ludzki
EVEREST FINANSE S.A. - Inwestor w Kapitał Ludzki
58832
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-58832,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

EVEREST FINANSE S.A.

EVEREST FINANSE S.A. prowadzi działalność w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych w domu Klienta. Firma oferując Klientom swoje produkty zapewnia szybką oraz dogodną formę dostarczenia środków pieniężnych w gotówce i/lub w formie karty przedpłaconej. Pożyczki udzielane są osobom fizycznym na dowolnie wybrany cel, bez zbędnych formalności i ukrytych opłat. Wszystko to przy miłej i fachowej obsłudze. Celem naszej Firmy jest zadowolenie Klienta i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dużym, dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem świadczącym usługi finansowe. Nasz główny atut to pożyczki pieniężne i ich terenowa obsługa w miejscu wskazanym przez Klienta.

EVEREST FINANSE S.A. wpisana jest do Rejestru instytucji pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego, rejestr ten widoczny jest na stronie www.knf.gov.pl; zakładka Rejestry i ewidencje. Uzyskanie przez EVEREST FINANSE S.A. wpisu do przedmiotowego rejestru potwierdza, że Spółka działa w oparciu o przepisy obowiązującego prawa wynikającego z Ustawy o kredycie konsumenckim.

Zaufanie – ponad 17 lat działalności …

Firma jest obecna na rynku od 2000 roku. Dziś naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Obsługujemy coraz więcej miejscowości i zdobywamy coraz szersze rzesze Klientów i wszystko to przy zachowaniu troski o świadczenie usługi na najwyższym poziomie.

Kompetencja – blisko 2100 Pracowników …

Od początku działalności, firma EVEREST FINANSE przeobraziła się w nowoczesną i profesjonalną firmę. W chwili obecnej na terenie Polski zatrudniamy ponad 1 600 Doradców Klienta, którzy są silnie zorientowani na działanie i realizację założonych celów. Cenimy i promujemy u naszych Pracowników solidność i nastawienie na budowanie dobrych relacji z Klientami.

Lider technologiczny

Stale się rozwijamy, doskonalimy procedury działania i bezbłędny obieg informacji. W branży jesteśmy liderem technologicznym. Oferujemy naszym Klientom środki pieniężne w formie gotówki i/lub zasilonej kwotą pożyczki karty przedpłaconej. Swoją przewagę budujemy w oparciu o szybki dostęp do informacji pozwalających skracać czas podejmowanych decyzji. Wyprzedzamy oczekiwania naszych Klientów, aby zdobywać ich od nowa każdego dnia. Zwracamy szczególną uwagę na jakość obsługi Klienta zarówno w naszych oddziałach oraz w kontakcie telefonicznym.

Data otrzymania certyfikatu

01.10.2018

Kategoria

Finansowa

Strona internetowa

https://www.bocianpozyczki.pl/