Dachser Sp. z o.o. - Inwestor w Kapitał Ludzki
Dachser Sp. z o.o. - Inwestor w Kapitał Ludzki
58264
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-58264,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Dachser Sp. z o.o.

Dachser

Firma Dachser Sp. z o.o. zatrudnia w Polsce 341 pracowników w 8 oddziałach (dwa w Warszawie oraz w Strykowie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Sosnowcu oraz Gdańsku). Firma specjalizuje się w obsłudze transportu ładunków drobnicowych w eksporcie (ładunki częściowe i całopojazdowe), logistyce kontraktowej, magazynowaniu i konfekcjonowaniu towarów, a także logistyce transportu lotniczego i morskiego.

Dachser Sp. z o.o. w Polsce reprezentuje międzynarodowego operatora logistycznego Dachser SE. Obecnie grupa Dachser liczy 437 oddziałów na całym świecie i zatrudnia ponad 25 tys. pracowników.

 

Agnieszka Józwik, dyrektor ds. personalnych w Dachser Sp. z o.o. o udziale w programie „Inwestor w kapitał ludzki”:

„Inwestor w kapitał ludzki” to nie tylko wyróżnienie, które bardzo cenimy. To sposób prowadzenia biznesu, integralna część naszej kultury organizacji. Sprzedajemy usługi wysokiej jakości – dzięki ludziom, ich wiedzy, kompetencjom i zaangażowaniu. Zbudowanie i utrzymanie takiego zespołu to duże wyzwanie, codzienna praca kadry kierowniczej i systematyczne, przemyślane inwestycje – nie tylko finansowe. To również poświęcony czas, uwaga i energia oraz ciągłe szukanie lepszych rozwiązań z dużą otwartością i zdrową pokorą do napotykanych lekcji. Program „Inwestor w kapitał ludzki” pomógł nam sprawdzić, czy jesteśmy na dobrej drodze i pokazał kolejne obszary do rozwoju.

Data otrzymania certyfikatu

11.10.2017

Kategoria

Logistyka

Strona internetowa

www.dachser.com