Caparol Polska - Inwestor w Kapitał Ludzki
Caparol Polska - Inwestor w Kapitał Ludzki
58279
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-58279,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Caparol Polska

Caparol

„Uczciwość, otwartość na nowe wyzwania, profesjonalizm oraz dobro naszych Klientów są integralną częścią zasad i kultury naszej firmy. Określają one, kim jesteśmy i kim chcemy być jako organizacja. Nasze wartości nie tylko integrują ze sobą różne zespoły pracowników, ale także tworzą trwałe standardy, w oparciu o które działamy. Nasze wartości pomagają nam też lepiej rozumieć naszych Klientów, dzięki czemu możemy tworzyć marki i produkty najlepiej dopasowane do Ich potrzeb.

Zespół Caparol Polska to największy atut firmy oraz źródło przewagi konkurencyjnej. Nasz sukces zależy całkowicie od naszych Pracowników, którym staramy się zapewnić rozwój zawodowy w oparciu o indywidualne potrzeby. Pracownicy Caparol Polska to pełni entuzjazmu ludzie. Dbamy o to, aby w Caparol Polska pracowały osoby posiadające różne umiejętności i talenty, reprezentujące różne punkty widzenia oraz doświadczenia życiowe i zawodowe.Właśnie dlatego w naszym zespole doceniamy wyjątkowość naszych Pracowników.

Celem Caparol Polska jest również sprzyjanie kulturze organizacyjnej, w ramach której pracownicy i menedżerowie wspierają się w swojej pracy, starając się dokładnie każdego poznać i do każdego podchodzić indywidualnie. ”

 

Zarząd Caparol Polska

Data otrzymania certyfikatu

22.05.2018

Kategoria

Produkcja

Strona internetowa

www.caparol.pl