BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o. - Inwestor w Kapitał Ludzki
BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o. - Inwestor w Kapitał Ludzki
58275
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-58275,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o.

BorgWarner

BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o. jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach samochodowych. BorgWarner Inc. to 66 lokalizacji w 17 krajach zatrudniających łącznie 29 tys. osób. Zakład BorgWarner Rzeszów tj. dywizja Transmission znajduje się na terenie Campusu BorgWarner w Podkarpackim Parku Naukowo- -Technologicznym w podrzeszowskiej Jasionce. BorgWarner Rzeszów specjalizuje się w opracowywaniu produkcji podzespołów do automatycznych skrzyń biegów, elektrozaworów, modułów sterujących wraz ze sprzęgłami jednokierunkowymi i tarczami ciernymi. Dostarczamy swoje produkty do niemal wszystkich znaczących producentów samochodów na całym świecie. Naszymi najważniejszymi klientami są takie koncerny jak: VW/AUDI, GM, ZF, Daimler, GIMA, STA, Behr, JCB, John Deere. Starania firmy BorgWarner skierowane są w głównej mierze na zwiększenie oszczędności paliwa, redukcję emisji spalin i optymalizację osiągów.

 

BorgWarner Rzeszów tworzą ludzie z pasją, wdrażający innowacyjne pomysły, nastawieni na współpracę, szybko dostosowujący się do nowych warunków, a ich pracę cechuje dążenie do osiągania najwyższej jakości i precyzji wykonania powierzonych zadań.

Data otrzymania certyfikatu

27.02.2018

Kategoria

Produkcja

Strona internetowa

www.borgwarner.com