Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o.o. - Inwestor w Kapitał Ludzki
Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o.o. - Inwestor w Kapitał Ludzki
58260
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-58260,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o.o.

alexander mann

Alexander Mann Solutions jest firmą międzynarodową, która swoją pionierską działalność w zakresie Outsourcingu Procesów Rekrutacyjnych (ang. RPO – Recruitment Process Outsourcing) rozpoczęła w 1996 roku w Wielkiej Brytanii. Obecnie firma zatrudnia ponad 2000 osób na całym świecie świadcząc usługi rekrutacyjne dla klientów w 80 krajach. Siedzibą główną firmy jest Londyn. Alexander Mann Solutions posiada 4 główne centra biznesowe w Bracknell, Krakowie, Manili oraz Cleveland.

 

Misją firmy jest wsparcie klientów w pozyskiwaniu najbardziej utalentowanych pracowników w oparciu o wspólne przekonanie, że ludzie są podstawą sukcesu. Firma oferuje swoim klientom szeroki wachlarz innowacyjnych usług z zakresu zarządzania talentami, outsourcingu i konsultingu.

 

Alexander Mann Solutions Polska rozpoczął swoją działalność w 2005 świadcząc usługi outsourcingu procesów rekrutacyjnych dla miedzynarodowych klientow. Obecnie centrum biznesowe w Krakowie współpracuje z ponad 60 klientami m.in. z Wielkiej Brytanii, Francji, Czech, Szwajcarii, Niemiec, Węgier.

Data otrzymania certyfikatu

05.10.2017

Kategoria

Usługi Profesjonalne

Strona internetowa

www.alexandermannsolutions.com