Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o.o. - Inwestor w Kapitał Ludzki
 

Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o.o.

alexander mann

Alexander Mann Solutions jest firmą międzynarodową, która swoją pionierską działalność w zakresie Outsourcingu Procesów Rekrutacyjnych (ang. RPO – Recruitment Process Outsourcing) rozpoczęła w 1996 roku w Wielkiej Brytanii. Obecnie firma zatrudnia ponad 2000 osób na całym świecie świadcząc usługi rekrutacyjne dla klientów w 80 krajach. Siedzibą główną firmy jest Londyn. Alexander Mann Solutions posiada 4 główne centra biznesowe w Bracknell, Krakowie, Manili oraz Cleveland.

 

Misją firmy jest wsparcie klientów w pozyskiwaniu najbardziej utalentowanych pracowników w oparciu o wspólne przekonanie, że ludzie są podstawą sukcesu. Firma oferuje swoim klientom szeroki wachlarz innowacyjnych usług z zakresu zarządzania talentami, outsourcingu i konsultingu.

 

Alexander Mann Solutions Polska rozpoczął swoją działalność w 2005 świadcząc usługi outsourcingu procesów rekrutacyjnych dla miedzynarodowych klientow. Obecnie centrum biznesowe w Krakowie współpracuje z ponad 60 klientami m.in. z Wielkiej Brytanii, Francji, Czech, Szwajcarii, Niemiec, Węgier.

Data otrzymania certyfikatu

05.10.2017

Kategoria

Usługi Profesjonalne

Strona internetowa

www.alexandermannsolutions.com