Zbadaj satysfakcję i zaangażowanie pracowników | Zostań Inwestorem w Kapitał Ludzki
Zbadaj satysfakcję i zaangażowanie pracowników | Zostań Inwestorem w Kapitał Ludzki
57554
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-57554,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Pobierz ofertę

Badanie Satysfakcji Pracowników

– Poznaj Szczegóły!

Wypełnij formularz i pobierz ogólną ofertę udziału w programie Inwestor w Kapitał Ludzki 2020.


Trzy najważniejsze kroki programu

1
Krok pierwszy

Badanie i Analiza

Podstawą programu Inwestor w Kapitał Ludzki jest rzetelne, niezależne badanie satysfakcji i zaangażowania pracowników. Ostateczny wzór kwestionariusza badania jest każdorazowo ustalony wraz z Klientem.  Do obszarów certyfikacyjnych istnieje możliwość dołączenia od 5 do 10 pytań z puli pytań dodatkowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
2
Krok drugi

Raport i rekomendacje

Przygotowany raport zdiagnozuje kluczowe obszary związane z funkcjonowaniem pracowników. Dowiesz się jaki jest poziom satysfakcji i zaangażowania swoich pracowników, prawdopodobieństwo rekomendacji miejsca pracy oraz produktów, które deklarują. Dowiesz się również, co ma wpływ na takie, a nie inne wyniki.

POZNAJ OBSZARY BADANIA
3
Krok trzeci

Promocja i wizerunek

Opinie pracowników mają wielką moc. Wykorzystaj je w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Satysfakcja i zaangażowanie pracowników, przekłada się bezpośrednio na wyniki satysfakcji Klientów, którzy jeszcze szerzej mogą kształtować wizerunek Twojej firmy, jako miejsca zatrudniającego wysokiej klasy specjalistów.

POPROŚ O OFERTĘ

Dołącz do Laureatów Programu

NetWorks
budimex
alexander mann
Caparol
Link4