O programie - Inwestor w Kapitał Ludzki
 

O programie

O NAS

Program Inwestor w Kapitał Ludzki należy do agencji badawczej Experience Institute

 

Experience Institute to jeden organizm, w którym każdego dnia spotykają się perspektywy badaczy ilościowych i badaczy jakościowych podczas pomocy w rozwiązaniu problemów biznesowych naszych klientów.

Historia programu Inwestor w Kapitał Ludzki

Od początku istnienia Programu Inwestor w Kapitał Ludzki, patronowały mu najważniejsze instytucje państwowe i prywatne. Wypracowany przez lata kanon badania od zawsze zwracał uwagę na opinię pracowników na temat najważniejszych obszarów funkcjonowania organizacji. Misją programu jest przede wszystkim zwrócenie uwagi pracodawców na potrzeby ich pracowników, a co za tym idzie, wspieranie firm w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy.

Aktualnie program opiera się na badaniu satysfakcji i zaangażowania pracowników. Spojrzenie na kwestie związane z chęcią angażowania się w codzienne obowiązki, oraz wypowiadania się w sposób pozytywny na temat pracodawcy staje się coraz bardziej istotne.
Dzięki współpracy z Kongresem Kadry, oraz Polskim Stowarzyszeniem HR Biznes Partner, nasi Klienci mogą otrzymać jeszcze szerszą perspektywę uzupełnioną o dodatkowe rekomendacje.

Partnerzy i patroni medialni programu Inwestor w Kapitał Ludzki