Dbamy o najważniejszy Kapitał dlatego Firmy chcą z nami współpracować - Inwestor w Kapitał Ludzki
Dbamy o najważniejszy Kapitał dlatego Firmy chcą z nami współpracować - Inwestor w Kapitał Ludzki
689
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-689,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Dbamy o najważniejszy Kapitał
dlatego Firmy chcą z nami współpracować

O NAS

Fundacja Digital Knowledge Observatory

Fundacja Digital Knowledge Observatory stawia sobie za cel upowszechnianie stosowania dobrych praktyk w biznesie, promowanie wymiany doświadczeń i współpracy w środowisku menedżerskim, podwyższanie kwalifikacji zawodowych polskich menedżerów oraz tworzenie standardów zarządzania.  Fundacja Digital Knowledge Observatory została założona w 2005 roku.

Poznaj DKO
CO ROBIMY

Nasze działania

Promujemy działalność innowacyjną, upowszechniamy  stosowanie dobrych praktyk w biznesie, wymieniamy doświadczenia. Ponadto organizujemy współpracę firm i instytucji edukacyjnych i technologicznych, tworzymy  sieci partnerskie, klastry, budujemy społeczeństwo oparte na wiedzy.

Dowiedz się więcej

Historia Programu

Inwestor w Kapitał Ludzki

Od początku istnienia Programu Inwestor w Kapitał Ludzki, patronowały mu najważniejsze instytucje państwowe i prywatne. Wypracowany przez lata kanon badania od zawsze zwracał uwagę na opinię pracowników na temat najważniejszych obszarów funkcjonowania organizacji. Misją programu jest przede wszystkim zwrócenie uwagi pracodawców na potrzeby ich pracowników, a co za tym idzie, wspieranie firm w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy.


Aktualnie program opiera się na badaniu satysfakcji i zaangażowania pracowników. W dobie rynku pracownika, spojrzenie na kwestie związane z chęcią angażowania się w codzienne obowiązki, oraz wypowiadania się w sposób pozytywny na temat pracodawcy staje się kluczowe.
Dzięki współpracy z Kongresem Kadry, oraz Polskim Stowarzyszeniem HR Biznes Partner, nasi Klienci mogą otrzymać jeszcze szerszą perspektywę uzupełnioną o dodatkowe rekomendacje.

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze Klienta, z pasją realizują każdy projekt

Menedżer projektów badawczych

Anna Sulińska

Menedżer projektów badawczych

Anna Szymczak

Key Account Manager

Błażej Małecki
Michał Łysik

Menedżer działu badań i sprzedaży

Michał Łysik

Partnerzy Programu Inwestor w Kapitał Ludzki

Od wielu lat współpracujemy z firmami, które swoją wiedzą oraz doświadczeniem uzupełniają ofertę Fundacji Digital Knowledge Observatory.

HR Business Partner
Personel i zarządzanie
Kongres Kadry
Digital Knowledge Village