Dbamy o najważniejszy Kapitał dlatego Firmy chcą z nami współpracować - Inwestor w Kapitał Ludzki
 

Dbamy o najważniejszy Kapitał
dlatego Firmy chcą z nami współpracować

O NAS

Program Inwestor w Kapitał Ludzki należy do agencji badawczej Experience Institute

Experience Institute to jeden organizm, w którym każdego dnia spotykają się perspektywy badaczy ilościowych i badaczy jakościowych podczas pomocy w rozwiązaniu problemów biznesowych naszych klientów.

Poznaj Experience Institute
CO ROBIMY

Nasze działania

W ramach naszych działań, nie tylko robimy badania ad-hoc i cykliczne badania satysfakcji klientów oraz satysfakcji i zaangażowania pracowników, ale co ważniejsze: tworzymy wiedzę i dzielimy się nią, aby pomóc firmom zrozumieć człowieka.

Dowiedz się więcej

Historia Programu

Inwestor w Kapitał Ludzki

Od początku istnienia Programu Inwestor w Kapitał Ludzki, patronowały mu najważniejsze instytucje państwowe i prywatne. Wypracowany przez lata kanon badania od zawsze zwracał uwagę na opinię pracowników na temat najważniejszych obszarów funkcjonowania organizacji. Misją programu jest przede wszystkim zwrócenie uwagi pracodawców na potrzeby ich pracowników, a co za tym idzie, wspieranie firm w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy.


Aktualnie program opiera się na badaniu satysfakcji i zaangażowania pracowników. W dobie rynku pracownika, spojrzenie na kwestie związane z chęcią angażowania się w codzienne obowiązki, oraz wypowiadania się w sposób pozytywny na temat pracodawcy staje się kluczowe.
Dzięki współpracy z Kongresem Kadry, oraz Polskim Stowarzyszeniem HR Biznes Partner, nasi Klienci mogą otrzymać jeszcze szerszą perspektywę uzupełnioną o dodatkowe rekomendacje.

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze Klienta, z pasją realizują każdy projekt

Menedżer projektów badawczych

Anna Szymczak

Key Account Manager

Błażej Małecki
Michał Łysik

Menedżer działu badań i sprzedaży

Michał Łysik

Partnerzy Programu Inwestor w Kapitał Ludzki

Od wielu lat współpracujemy z firmami, które swoją wiedzą oraz doświadczeniem uzupełniają ofertę Fundacji Digital Knowledge Observatory.

HR Business Partner
Personel i zarządzanie
Kongres Kadry
Digital Knowledge Village