Dbamy o najważniejszy Kapitał dlatego Firmy chcą z nami współpracować - Inwestor w Kapitał Ludzki
Dbamy o najważniejszy Kapitał dlatego Firmy chcą z nami współpracować - Inwestor w Kapitał Ludzki
689
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-689,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Dbamy o najważniejszy Kapitał
dlatego Firmy chcą z nami współpracować

O NAS

Fundacja Digital Knowledge Observatory

Fundacja Digital Knowledge Observatory stawia sobie za cel upowszechnianie stosowania dobrych praktyk w biznesie, promowanie wymiany doświadczeń i współpracy w środowisku menedżerskim, podwyższanie kwalifikacji zawodowych polskich menedżerów oraz tworzenie standardów zarządzania.  Fundacja Digital Knowledge Observatory została założona w 2005 roku.

Poznaj DKO
CO ROBIMY

Nasze działania

Promujemy działalność innowacyjną, upowszechniamy  stosowanie dobrych praktyk w biznesie, wymieniamy doświadczenia. Ponadto organizujemy współpracę firm i instytucji edukacyjnych i technologicznych, tworzymy  sieci partnerskie, klastry, budujemy społeczeństwo oparte na wiedzy.

Dowiedz się więcej

Historia Programu

Inwestor w Kapitał Ludzki

Od początku istnienia Programu Inwestor w Kapitał Ludzki, patronowały mu najważniejsze instytucje państwowe i prywatne. Wypracowany przez lata kanon badania od zawsze zwracał uwagę na opinię pracowników na temat najważniejszych obszarów funkcjonowania organizacji. Misją programu jest przede wszystkim zwrócenie uwagi pracodawców na potrzeby ich pracowników, a co za tym idzie, wspieranie firm w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy.


Aktualnie program opiera się na badaniu satysfakcji i zaangażowania pracowników. W dobie rynku pracownika, spojrzenie na kwestie związane z chęcią angażowania się w codzienne obowiązki, oraz wypowiadania się w sposób pozytywny na temat pracodawcy staje się kluczowe.
Dzięki współpracy z Kongresem Kadry, oraz Polskim Stowarzyszeniem HR Biznes Partner, nasi Klienci mogą otrzymać jeszcze szerszą perspektywę uzupełnioną o dodatkowe rekomendacje.

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze Klienta, z pasją realizują każdy projekt

Menedżer projektów badawczych

Anna Sulińska

Menedżer projektów badawczych

Anna Szymczak
Sylwia Mościcka

Key Account Manager

Sylwia Mościcka
Adrian Malinowski

Key Account Manager

Adrian Malinowski

Key Account Manager

Błażej Małecki
Michał Łysik

Menedżer działu badań i sprzedaży

Michał Łysik

Partnerzy Programu Inwestor w Kapitał Ludzki

Od wielu lat współpracujemy z firmami, które swoją wiedzą oraz doświadczeniem uzupełniają ofertę Fundacji Digital Knowledge Observatory.

HR Business Partner
Personel i zarządzanie
Kongres Kadry
Digital Knowledge Village