Nagroda od pracowników – T-Mobile Polska laureatem nagrody Inwestor w Kapitał Ludzki - Inwestor w Kapitał Ludzki

Nagroda od pracowników – T-Mobile Polska laureatem nagrody Inwestor w Kapitał Ludzki

T-Mobile Polska jest jednym z największych operatorów komórkowych w Polsce, obsługując ponad 10,5 mln klientów. Obecnie firma zatrudnia około 4500 profesjonalistów z różnych obszarów biznesowych. Od początku działalności dla T‑Mobile Polska istotny był sposób prowadzenia biznesu. Przekonanie, że zbudować silną firmę można jedynie dzięki pasji i zaangażowaniu pracowników, zaufaniu dostawców i partnerów biznesowych, jakości usług dostarczanych klientom oraz przychylności otoczenia społecznego zaowocowało faktem, że T‑Mobile Polska dzisiaj jedną z najsilniejszych marek telekomunikacyjnych.

 

Jak się u nas pracuje?

Zaangażowani pracownicy, praca z pasją i możliwości rozwoju to nasze priorytety w relacjach z pracownikami. Bo T‑Mobile to nie tylko praca, ale także możliwość rozwijania swoich pasji i dzielenia się nimi z innymi. Praca u nas to jednocześnie ciekawe wyzwanie i przygoda. Z myślą o rozwoju zawodowym, umacnianiu kompetencji, inspirowaniu do realizacji celów zawodowych i ambitnej ścieżki kariery postanowiliśmy stworzyć szereg programów i inicjatyw skierowanych do naszych pracowników.

 

W codziennej pracy kierujemy się pięcioma wartościami:

Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i benefitów, m.in.

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • elastyczne godziny pracy
  • realną możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • kartę sportową
  • korzystną ofertę na usługi telekomunikacyjne i światłowód
  • możliwość rozwoju zawodowego

 

Pomaganie innym jest dla nas naturalną potrzebą dlatego aktywnie działa nasz wolontariat pracowniczy. Od 2013 roku realizujemy również wspaniałą inicjatywę jaką jest „Pomoc Mierzona Kilometrami”, czyli połączenie pasji do sportu z aktywnym pomaganiem potrzebującym dzieciom.

 

Kogo szukamy?

Wszystkie aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie t-mobile.pl/kariera

 

Nagrody

T-Mobile Polska jest laureatem wielu nagród i konkursów dla pracodawców. Jesteśmy bardzo dumni z otrzymania certyfikatu programu Inwestor w Kapitał Ludzki 2018, ponieważ jest on przyznawany przez samych pracowników, którzy docenili naszą kulturę organizacyjną, opartą na transparencji, feedbacku i podejściu growth mindset. Dziękujemy!

 

 

T-Mobile na gali Inwestor w Kapitał Ludzki