Laureat
Branża

2023

Produkcja spożywcza

Nasz Laureat

O Laureacie

Fabryka Twinings w Swarzędzu pod Poznaniem – R. Twining and Company sp. z o.o. (www.twinings.pl) – rozpoczęła produkcję w 2011 roku i należy do czołówki najnowocześniejszych, zautomatyzowanych zakładów produkcyjnych w Europie. Szybko się rozwijamy, stawiamy na nowoczesność i ciągłe doskonalenie. Cały czas poszerzamy szeroki wachlarz oferowanych produktów i dostarczamy je do ponad 120 krajów. 

Jesteśmy stabilnym pracodawcą – należymy do globalnego koncernu spożywczego Associated British Foods (
www.abf.co.uk). Cenimy nasze wartości, które stanowią podstawę wszystkiego, co robimy – współpracujemy i szanujemy różnice, aby osiągać najlepsze wyniki. Twinings Swarzędz to miejsce dla każdego, kto posiada odpowiednie kompetencje i podziela nasze wspólne wartości. Każdy Pracownik, mając swoją indywidualną i niepowtarzalną osobowość, wnosi nowy punkt widzenia, nowe pomysły i nowy sposób działania. Jesteśmy na siebie otwarci i słuchamy się nawzajem. Razem chcemy budować kulturę integracji, która zachęca do działania, wspiera i docenia różnorodne głosy naszych Pracowników ponieważ wiemy, że zróżnicowane i zintegrowane zespoły, gdzie Pracownicy czują się w pełni akceptowani, osiągają znacznie większy sukces zarówno w sensie biznesowym, jak i osobistym.

Więcej informacji:
www.twinings.pl

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021