Laureat
Branża

2022

Produkcja

Nasz Laureat

O Laureacie

Toyota Boshoku Legnica Jest przedsiębiorstwem z Grupy Toyota Boshoku, międzynarodowej firmy z branży Automotive.

 

Firma zlokalizowana jest na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i została utworzona w 2003 roku pod nazwą TBMECA. W 2018 roku spółka zmieniła nazwę na Toyota Boshoku Legnica.

Firma specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz produkcji filtrów powietrza. Zatrudnia łącznie ok. 150 osób Do produkcji komponentów wykorzystuje standardowe tworzywa stosowane w motoryzacji. Proces wytwórczy odbywa się przy zastosowaniu wtryskarek oraz różnych technologii spawania i montażu. Filtry powietrza do silników są produkowane między innymi z wysokiej jakości włókien syntetycznych w oparciu o opatentowaną przez Denso technologię. Główną wartością Toyota Boshoku Legnica są pracownicy, którzy stanowią fundament naszego rozwoju, a troska o ich zdrowie w połączeniu z bezpiecznym środowiskiem pracy są naszymi priorytetami. W celu ciągłego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa, Toyota Boshoku Legnica stosuje zasady 5S, jak również filozofię Kaizen w ramach codziennej praktyki produkcyjnej. Rozwiązania te umożliwiają naszym pracownikom czynny udział w procesie zarządzania firmą, co pozytywnie oddziałuje na bezpieczeństwo, przebieg procesu produkcji oraz warunki pracy

 

Każdego dnia staramy się, aby jakość naszych produktów była możliwie jak najwyższa. Gwarantujemy klientom satysfakcję z użytkowania naszych produktów, połączoną z bezpieczeństwem oraz ochroną środowiska naturalnego. Dążymy do zapewnienia kompleksowej, najwyższej jakości poprzez najlepsze połączenie dobrego produktu, kosztów oraz czasu dostaw. Kierujemy się zasadami: „zero defektów u klienta” oraz „dostawa zawsze na czas”. Będąc jedną z firm grupy Toyota Boshoku, czerpiemy z najlepszych standardów zarządzania realizowanych w ramach TPS (Toyota Production System), co w połączeniu nowoczesnymi metodami produkcji pozwala nam spełniać oczekiwania wymagających klientów oraz przyczynia się do sukcesów naszej firmy na rynku.

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021