Laureat
Branża

2022, 2020

Przemysł chemiczny

Nasz Laureat

O Laureacie

Olsztyńska fabryka Grupy Michelin jest największą fabryką opon w Polsce. Michelin Polska Sp. z o.o. zatrudnia w Olsztynie ponad 5 tys. osób i jest największym pracodawcą na Warmii i Mazurach. Dyrekcja Handlowa Michelin w Polsce mieści się w Warszawie.

 

Fabryka produkuje 10 milionów opon rocznie. W Olsztynie powstaje ogumienie do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz do pojazdów rolniczych, a także formy, kordy i półfabrykaty. Fabryka zajmuje powierzchnię około 200 hektarów i ma na swoim terenie nowoczesne Centrum Logistyczne. W Olsztynie produkowane są opony marki Michelin oraz należących do Grupy Michelin marek Kleber, BFGoodrich. 

 

Grupa Michelin jest liderem technologicznym światowej branży opon. Firma produkuje ogumienie do samochodów osobowych, ciężarowych, sprzętu rolniczego i budowlanego, samolotów, motocykli i rowerów, a także przewodniki, mapy, atlasy i usługi digitalowe. 

Siedzibą Grupy jest Clermont-Ferrand we Francji. Firma zatrudnia na świecie ponad 123 tys. osób i jest obecna w 170 krajach. Michelin ma 71 zakładów produkcyjnych, które produkują rocznie około 170 mln opon.

 

Więcej informacji: https://www.michelin.pl/auto/rekrutacja-michelin

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021