Laureat
Branża

2022

Ubezpieczenia

Nasz Laureat

O Laureacie

Jesteśmy polską firmą, która od ponad 30 lat wspiera działalność i rozwój tysięcy przedsiębiorstw zarówno w kraju, jak i za granicą.

Specjalizujemy się w dziedzinie ubezpieczania wymiany handlowej i jej finansowania. Nasze rozwiązania w postaci ubezpieczenia należności, gwarancji ubezpieczeniowych oraz faktoringu zapewniają płynność i bezpieczeństwo rozwoju kilku tysiącom przedsiębiorstw.

Działając jako jedyna agencja wsparcia polskiego eksportu angażujemy się w jego wspieranie oraz projekty inwestycyjne w najdalszych zakątkach świata. Dla nas każdy biznes jest inny i każdy biznes jest ważny.

 

KUKE to przede wszystkim ludzie – zaangażowani, kompetentni, kierujący się wspólnymi wartościami, szanujący siebie nawzajem, stawiający na partnerstwo i współpracę.

Zatrudniamy profesjonalistów, którzy na co dzień zapewniają naszym klientom doradztwo, wsparcie i unikalne rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

To właśnie dla takich osób tworzymy przyjazne miejsce pracy i środowisko, w którym każdy może wykorzystać swój potencjał i się rozwijać.

 

Z nami masz realny wpływ na kształt polskiego eksportu kreując środowisko dla jego zrównoważonego rozwoju.

Więcej o nas na https://kuke.com.pl/kariera

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021