Laureat
Branża

2024

lotnicza i przemysłowa

Nasz Laureat

O Laureacie

W Woodward kreujemy przyszłość. Tworzymy innowacyjne systemy sterujące dla branży lotniczej i przemysłowej. Nasi klienci cenią nasze doświadczenie, nowoczesne rozwiązania i niezawodność. Bierzemy odpowiedzialność za najwyższą jakość naszych produktów, bezpieczeństwo naszych pracowników i ograniczenie wpływu przemysłu na środowisko.

 

W branży lotniczej dostarczamy rozwiązania do samolotów pasażerskich, biznesowych i śmigłowców oraz sektora obronnego. Nasze technologie obejmują różnego rodzaju pokładowe systemy sterowania, włącznie z układami paliwowymi do silników lotniczych, kontrolą powierzchni nośnej i hydrauliki wykonawczej, także ze wspomaganiem elektrycznym. Pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami zarówno w zakresie nowych materiałów jak i paliw przyjaznych dla środowiska oraz w rozwijaniu awiacji elektrycznej, co wpisuje się w ogólnoświatowy trend More Electric Aircraft.

 

W branży przemysłowej oferujemy rozwiązania i produkty, które stanowią istotne elementy infrastruktury krytycznej układów wytwarzania, dystrybucji i konwersji energii elektrycznej, zarówno odnawialnej, jak i uzyskiwanej z paliw kopalnych. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji sterowników, zaworów do turbin gazowych i parowych oraz do silników spalinowych, umożliwiając zwiększenie ich wydajności, obniżenie emisji spalin i wykorzystanie paliw alternatywnych. Dostarczamy również systemy automatyki dla zapasowych i awaryjnych źródeł zasilania, np. dla szpitali, serwerowni i centrów obliczeniowych.

Dodatkowe informacje: www.woodward.com.pl

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021