Laureat
Branża

2023

produkcja

MAN
Nasz Laureat

O Laureacie

Zakład MAN w Starachowicach jest w Grupie MAN Truck & Bus centrum kompetencyjnym produkcji autobusów niskopodłogowych, gdzie powstają autobusy miejskie marki MAN z napędem elektrycznym, konwencjonalnym oraz CNG.

 

Aby zapewnić najwyższą jakość swoich wyrobów i spełnić oczekiwania klientów, zakład rozwinął specjalistyczne technologie produkcyjne. Zakład MAN Bus jako jedyny producent autobusów w Polsce posiada w pełni zautomatyzowane urządzenie do kataforezy, tj. najnowocześniejszą linię do zabezpieczania antykorozyjnego autobusów. Wykwalifikowani pracownicy, własny ośrodek kształcenia spawaczy, doskonale wyposażone laboratoria pomiarowe oraz park maszynowy są gwarancją zachowania najwyższych standardów produkcyjnych.

 

Jakość wyprodukowanych autobusów doceniają klienci z całego świata. Niskopodłogowe autobusy MAN ze Starachowic jeżdżą po drogach całego świata. Klienci odbierają swoje autobusy w nowoczesnym centrum obsługi klienta w Starachowicach.

 

MAN Bus to nowoczesny i innowacyjny zakład, stabilne miejsce pracy dla wielu mieszkańców Starachowic i okolicznych miejscowości, największy pracodawca w regionie oferujący swoim pracownikom zaawansowane technologicznie środowisko pracy i możliwości rozwoju.

 

Naszym celem jako przedsiębiorstwa jest dostarczenie naszym klientom autobusów najwyższej jakości, nie możemy jednak zapominać, że filarem firmy są pracownicy, dlatego stawiamy na ich nieustanny rozwój i zaangażowanie.

 

Więcej informacji: www.mantruckandbus.pl

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021