Laureat
Branża

2023

IT

Nasz Laureat

O Laureacie

Specjalizujemy się w projektowaniu, dostarczaniu, wdrażaniu i obsłudze rozwiązań chmurowych. Realizujemy projekty oparte o rozwiązania własne i wiodących dostawców chmury. Dzięki byciu częścią Grupy Asseco, łączymy 30-letnie doświadczenie Grupy, najlepszych specjalistów rozwiązań chmurowych oraz szeroki wachlarz projektów z obszaru Cloud.

Zaangażowanie, profesjonalizm, szacunek, skuteczność, jakość, odpowiedzialność to nasze podstawowe wartości. Naszym celem jest, aby wspólnie z naszymi pracownikami, klientami i inwestorami budować firmę, która nie tylko przyniesie im wymierne korzyści, ale będzie dla nich powodem do dumy.

 

W Asseco Cloud dbamy o siebie nawzajem. Naszą współpracę cechuje wspólna wizja i partnerskie relacje. Są między nami różnice płci, wieku, kulturowe oraz przekonań, dlatego nadrzędną wartością jest dla nas poszanowanie zasad równouprawnienia. Nasi pracownicy są rekrutowani i oceniani przede wszystkim w oparciu o swoje kwalifikacje. Wzrost naszego biznesu sprawia, że stale poszukujemy kolejnych specjalistów do naszego zespołu. Jeżeli chcesz do nas dołączyć sprawdź https://www.asseco.cloud/kariera/

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021