Laureat
Branża

2022

Energetyka

Nasz Laureat

O Laureacie

PERN jest liderem logistyki naftowej i paliwowej w Polsce, zarządza strategiczną infrastrukturą energetyczną. Spółka gwarantuje bezpieczeństwo naszego kraju, a tym samym także Unii Europejskiej, w zakresie dostaw ropy naftowej do największych producentów paliw w Polsce oraz w Niemczech. 

Firma zarządza siecią rurociągów naftowych i paliwowych, posiada około 4,1 mln³ pojemności magazynowej na ropę naftową oraz około 2,2 mln m³ na paliwa płynne. Dzięki temu PERN zapewnia sprawną logistykę naftową i dostępność paliw na terenie całej Polski. Grupa PERN świadczy także usługi w zakresie dozowania dodatków i biokomponentów do paliw, wykonuje badania laboratoryjne produktów naftowych, inspekcje stanu technicznego rurociągów, dzierżawi włókna światłowodowe, prowadzi transmisje danych internetowych, a także oferuje usługi kolokacji.

 

FILARAMI PERN SĄ WARTOŚCI:

Zatrudnia blisko 1700 osób – ekspertów i fachowców różnych specjalizacji. Wierzymy, że wzajemne zaufanie, szacunek, współpraca i skuteczne porozumiewanie się są kluczowe dla osiągnięcia celów. Jesteśmy nowoczesną organizacją, wykorzystującą innowacyjne technologie i rozwiązania organizacyjne. Zależy nam na pełnym wykorzystaniu potencjału zawodowego. Dbamy także o zrównoważony rozwój podstawowych obszarów funkcjonowania naszej firmy: biznesowego, społecznego i ekologicznego. PERN w perspektywie do 2024 roku przeznaczy ponad 80 mln zł na modernizację infrastruktury związaną z ochroną środowiska.

 

Od kilku lat PERN realizuje ambitny program rozwojowy, odpowiadając na potrzeby klientów i zmiany dokonujące się na rynku naftowo – paliwowym. Nawet w czasach pandemii Spółka skutecznie finalizuje inwestycje, dając napęd polskiej gospodarce.

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021