Laureat
Branża

2023

Telekomunikacja

Nasz Laureat

O Laureacie

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą kompleksowo zajmującą się planowaniem, budową, utrzymaniem i eksploatacją sieci telekomunikacyjnych oraz ich infrastruktury budowlanej, elektrycznej i środowiskowej.

 

Jako największy w Polsce dostawca rozwiązań w zakresie sieci dostępowych (RAN) jesteśmy firmą o ogromnych możliwościach rozwoju. Wykorzystując najnowsze technologie, realizujemy prestiżowe projekty dla dwóch największych operatorów telekomunikacyjnych: T-Mobile i Orange, przyczyniając się w ten sposób do budowy najbardziej efektywnych sieci komórkowych w naszym kraju.

 

Dzięki posiadanym kompetencjom i zasobom, a także starannie przeprowadzonym procesom doboru kilkudziesięciu dostawców realizujemy usługi związane z sieciami telekomunikacyjnymi w zakresie: planowanie i projektowanie sieci; budowa i modernizacja sieci; nadzór nad siecią i infrastrukturą telekomunikacyjną; nadzór i zarządzanie środowiskiem lokalizacji technicznych; utrzymanie sieci telekomunikacyjnych; obsługa ruchu osobowego na lokalizacjach technicznych; zarządzanie projektami w obszarze nadzoru i eksploatacji sieci; utrzymanie infrastruktury budowlano – energetycznej; geograficzne analizy inwestycyjne; optymalizacja techniczna i kosztowa obsługiwanych sieci; doradztwo techniczne i analizy biznesowe; Laboratorium Badań Środowiskowych; specjalistyczne narzędzia wspierające informatyczne systemy biznesowe.

 

W oparciu o bogate doświadczenie i doskonałą znajomość rynku telekomunikacyjnego możemy zaoferować klientom wsparcie w znalezieniu odpowiednich technologii i rozwiązań technicznych dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Dostarczamy również zaawansowane autorskie systemy i narzędzia tworzone przez wysoce wykwalifikowany zespół złożony z programistów oraz administratorów IT.

 

Dzięki naszym wartościom tworzymy unikalną i wysokoefektywną kulturę organizacyjną wspierającą realizację celów strategicznych NetWorks To one wyznaczają kierunek naszych działań i stanowią fundament naszego sukcesu.

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021