Laureat
Branża

2021 

Bankowość

Nasz Laureat

O Laureacie

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce założona w 1924 roku. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski. W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów. Na co dzień współpracujemy z bankami komercyjnymi i uzupełniamy ich działalność związaną ze wspieraniem polskich firm.

 

Bank Gospodarstwa Krajowego tworzą ludzie – pracownicy, którzy od blisko stu lat budują jego wyjątkową pozycję w polskiej gospodarce. Realizują misję banku, uczciwie i sumiennie wypełniają  swoje obowiązki, dbają o dobre imię banku i stanowią jego najlepszą wizytówkę. Ten wspólny sukces budujemy na zasadach poszanowania równości wszystkich pracowników w prawach i obowiązkach. Doceniamy różnorodność i budujemy partnerskie relacje. Zapewniamy przyjazne środowisko pracy oraz możliwości ciągłego rozwoju. Wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy, które daje możliwość rozwoju osobistego i doskonalenia kompetencji, co doceniono, przyznając nam liczne nagrody, tytuły i wyróżnienia.


Więcej informacji: https://www.bgk.pl/kariera-w-bgk/

kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub uzupełnij formularz i pobierz ogólną ofertę programu badawczego Inwestor w Kapitał Ludzki. 

KONTAKT DO NAS

Adres

Puławska 457, 02-844 Warszawa

Telefon

Ewelina: +48 695 311 888
Błażej: +48 608 366 196​

Adres e-mail

biuro@expinstitute.pl
ewelina.kapusta@expinstitute.pl
blazej.malecki@expinstitute.pl

Wyślij wiadomość

 

Inwestor w Kapitał Ludzki jest programem badawczym należącym do Experience Institute.

 

2021