Sales Group sp. z o.o. 2017-04-10T21:36:14+00:00

Project Description

Sales Group sp. z o.o.
Powązkowska 15
01-797 Warszawa
tel. 225623141

Data przyznania certyfikatu:

Firma Sales Group sp. z o.o powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku oraz Klientów, z którymi spotykamy się na co dzień. Jesteśmy firmą, która świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych.

Specjalizujemy się w zakresie sprzedaży usług finansowych oraz szkoleniowych dla każdego segmentu Klientów. Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu oraz wdrażaniu projektów outsourcingowych. Swoją wiedzą, doświadczeniem oraz spostrzeżeniami w tym zakresie, dzielimy się na łamach czasopisma „Outsourcing Magazin”.

Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra posiadająca bogate doświadczenie zdobyte w wielu instytucjach z różnych branż, głównie z rynku usług finansowych. Dzięki temu odnosimy sukcesy w podejmowanych przez nas działaniach/wyzwaniach. Dysponujemy zapleczem doświadczonych Doradców oraz siecią biur w największych miastach w Polsce.

Stale się rozwijamy, poszukując nowych wyzwań przez co podchodzimy do nich z zaangażowaniem i pasją. Gwarantuje to naszym Klientom profesjonalizm w obsłudze oraz realizację potrzeb z jakimi zgłaszają się do naszej firmy.

salesgroup-pl.com