Philips Lighting Poland Pabianice S.A. 2017-04-10T21:36:16+00:00

Project Description

Philips Lighting Poland Pabianice S.A.
Partyzantów 66/72
95-200 Pabianice
tel. 422251100 | fax. 422155735


Data przyznania certyfikatu:

2012-01-17

W naszym codziennym życiu światło traktujemy jako coś oczywistego, ono po prostu jest. Jego ogromne znaczenie dostrzegamy dopiero wtedy, gdy zaczyna go brakować. Philips Lighting będąc liderem na światowym rynku oświetleniowym, wie o świetle i o jego możliwościach bardzo dużo.

Oddział w Pabianicach jest częścią tego międzynarodowego koncernu i zajmuje się produkcją i dostawami zarówno tradycyjnych żarówek, jak i nowoczesnego oświetlenia energooszczędnego (halogeny, ECO30, świetlówki kompaktowe) oraz samochodowego. Obecnie zatrudniamy ok. 1700 pracowników w 3 zakładach produkcyjnych (żarówek samochodowych, żarówek ogólnego zastosowania i halogenowych oraz świetlówek energooszczędnych), 2 organizacjach handlowych dla żarówek samochodowych sprzedających w obszarze Europy Centralnej i Wschodniej w marce Philips i NARVA oraz centrum dystrybucji żarówek. Produkujemy miliard źródeł światła (żarówki, świetlówki), które dostarczamy do 50 rynków na całym świecie.

Philips mając na uwadze ochronę naszej planety, w ramach Programu Green Switch, pracuje nad nowoczesnymi rozwiązaniami w oświetleniu i zastępowaniu wyrobów przestarzałych technologicznie i energochłonnych wyrobami innowacyjnymi i energooszczędnymi. Na ten cel w ostatnich latach w Pabianicach wydaliśmy przeszło 10 milionów Euro.

Naszą pasją jest „Polepszenie jakości życia ludzi przez wprowadzanie nowych, ważnych technologii”. Taki był cel firmy Philips po jej założeniu w 1891 roku i jest on aktualny aż do dziś. Osiągamy to, stale pamiętając o filozofii naszej firmy: „Sense and Simplicity”. Innymi słowy, sprawiamy, że nawet najbardziej zaawansowana technologia staje się dostępna dla osób, które będą jej używały. W Philips Lighting w Pabianicach wierzymy, że światło jest czymś więcej, Światło ma potencjał, daje niezliczone możliwości i od 90 lat inspiruje nas do poprawy jakości ludzkiego życia. W Philips Lighting razem tworzymy lepszą przyszłość wierząc, że wzajemne zaufanie, otwartość i wspaniałe pomysły mogą zmieniać świat.

www.pabianice.philips.pl/pl/