OSTC Poland Sp. z o.o 2017-04-10T21:36:17+00:00

Project Description

OSTC Poland Sp. z o.o.
Emilii Plater 28
00-688 Warszawa
tel. 226303270 | fax. 226303271


Data przyznania certyfikatu:

2013-04-15

OSTC to jeden z wiodących na globalnym rynku finansowym zespołów zawodowych traderów aktywnych na największych międzynarodowych giełdach instrumentów pochodnych, m.in. Liffe, CME, Eurex i ICE.


Firma rozpoczęła swoją działalność w południowym Londynie w 1999 roku. Zlokalizowanie biura z dala od legendarnego City – choć niestandardowe jak na firmę tradingową – miało na celu stworzenie nowej jakości biznesowej. Obecnie OSTC to 12 intensywnie rozwijających się biur w Europie i Azji, szkolenia „szyte namiarę”, sprawdzony model biznesowy, nowe możliwości, coraz bardziej rozpoznawalna marka.

OSTC aktywnie uczestniczy w operacjach największych giełd światowych. Nasza uwaga skupiona jest na produktach dostosowanych do najstarszych standardów giełdowych. Czerpiemy z wiedzy i doświadczenia założycieli OSTC – traderów z wieloletnim stażem, racjonalizujemy i minimalizujemy ryzyko finansowe, a nad całościowym bezpieczeństwem naszych transakcji czuwa firma clearingowa.

Od kilku lat OSTC poszerza obszar działaności o nowe produkty. Obecnie operujemy już nie tylko na tzw. Stirsach (short-term interest rate products), które dominowały w naszej działalności ze względu na nieporównywalną płynność i wolumen, ale także na indeksach, instrumentach pochodnych oraz produktach takich jak ropa, soja, kawa, kakao. OSTC jest obecnie jednym z największych uczestników giełd handlujących kontraktami terminowych (Futures) pod względem wolumenu w całej Europie.


OSTC w Polsce:

OSTC Poland Sp. z o.o. to pięć biur zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Łodzi. W przciągu sześciu lat istnienia spółka zwiększyła zatrudnienie z 10 do 200 pracowników.

Inwestujemy w talent i rozwiązania technologiczne. Naszym traderom zapewniamy profesjonalne środowisko pracy, dostęp do najnowocześniejszego sprzętu komputerowego i oprogramowania, a tym samym wyjątkową możliwość uczestnicwa w globalnych rynkach finansowych. Każdy nowo zatrudniony trader przechodzi wielotygodniowe szkolenie teoretyczne i etap pracy na symulatorze. Trening zawodowy prowadzony jest przez naszych menedżerów, ale także przez uznanych na świecie specjalistów, którzy przygotowują dla nas autorskie programy szkoleniowe i przekazują naszym traderom specjalistyczną wiedzę. Do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie i każdy z nich realizuje program działania skrojony na miarę możliwości oraz zainteresowań.

W Polsce jesteśmy pionierami, którzy wyznaczają standardy funkcjonowania firm tradingowych.

www.ostc.com

Project Details

Categories: