Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna 2017-04-10T21:36:19+00:00

Project Description

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa
tel. 224444400 | fax. 224444401

Data przyznania certyfikatu:

2012-02-09

Pierwsi na polskim rynku, docenieni przez Klientów, stale rozwijający się. Od dzisiaj jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej RSA.

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Byliśmy pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli nowoczesny i wygodny sposób ubezpieczania samochodu przez telefon oraz Internet.
Nasza oferta i podejście do obsługi Klientów spotkały się z uznaniem i dużym zainteresowaniem polskich kierowców, co dało nam szerokie perspektywy rozwoju. Podczas, gdy na początku swojej działalności oferowaliśmy jedynie podstawowe ubezpieczenia samochodu, obecnie nasza oferta obejmuje również: ubezpieczenia mieszkania, podróży.
Od 15 czerwca 2009 r. Link4 należy w całości do RSA, który jest wiodącym ubezpieczycielem. Działa w 130 krajach na całym świecie. Początki grupy RSA sięgają 1710 roku, kiedy w Wielkiej Brytanii powstała jedna z pierwszych firm oferujących ubezpieczenia osobom prywatnym – The Sun. W toku dalszych przekształceń w roku 1996 zmieniła się ona w Royal & Sun Alliance, a od roku 2008 działa pod marką RSA.
RSA ubezpiecza klientów na całym świecie. Zaufało jej ponad 20 milionów klientów zarówno indywidualnych, jak i firmowych, w tym także niektóre największe światowe korporacje. Znajduje się na liście 100 Najbardziej Liczących się Firm Timesa oraz w czołówce firm odpowiedzialnych społecznie (więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie RSA Corporate Responsonsibility).
W związku z tym, że jesteśmy częścią RSA, dostosowujemy standardy obsługi klienta do tych obowiązujących w grupie na całym świecie. Zmieniliśmy również nasz wygląd zewnętrzny: kształt logo i naszą firmową kolorystykę.
Czerpiąc z 300-letniego doświadczenia i globalnej siły RSA, doskonalimy swoje usługi i produkty. Po to, abyście również Państwo mogli korzystać z nowego, światowego standardu ubezpieczenia

www.link4.pl

Project Details

Categories: