KLIMA-THERM 2017-04-10T21:36:07+00:00

Project Description

KLIMA-THERM S.A.

Budowlanych 48,
80-298 GdańskData przyznania certyfikatu:

19 listopada 2015

 

KIM JESTEŚMY?

KLIMA-THERM, Generalny Przedstawiciel FUJITSU GENERAL w Polsce, Skandynawii oraz w krajach nadbałtyckich, jest wiodącym dostawcą urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych i grzewczych.

Firma założona została w 1996 roku w Polsce – dziś stanowi Grupę spółek o zasięgu międzynarodowym, w skład której wchodzą: działające na rynku polskim – KLIMA-THERM, KLIMOR, FG Poland, a na rynkach zagranicznych – FG Nordic AB w Szwecji (Goeteborg), FG Finland OY z siedzibą w Helsinkach oraz FB Baltics OU
w Estonii (Tallin), obejmująca swoim zasięgiem również rynek litewski i łotewski. W roku 2014 zatrudnienie wynosiło ponad 300 pracowników w sześciu krajach,
a obroty osiągnęły blisko 260 mln złotych.

Wszystkie podmioty tworzące Grupę KLIMA-THERM wykorzystują różnorodność doświadczeń oraz wiedzę zdobytą w trakcie blisko 20 lat działalności firmy, jednocześnie czyniąc ją jednym z największych dostawców i usługodawców branży HVACR.

KLIMA-THERM oferuje Klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie Klimatyzacji Komfortu oraz systemów Klimatyzacji Przemysłowej dla procesów chłodzenia i oczyszczania w oparciu o urządzenia renomowanych, światowych marek, w tym m.in.: FUJITSU GENERAL, CLINT, AERIAL, HB COTES.

Jako nowoczesna i odpowiedzialna społecznie firma dbamy, aby nasza działalność była przyjazna dla środowiska naturalnego.
Czynnie angażujemy się w budowanie świadomości dotyczącej problemów globalnego ocieplenia i zanieczyszczenia środowiska oraz ograniczania zasobów naturalnych.

Project Details

Categories: