ICG Wdrożenia SAP ICON Consulting Group sp. z o.o. 2017-04-10T21:36:20+00:00

Project Description

ICG Wdrożenia SAP ICON Consulting Group sp. z o.o.
ul. Grottgera 4/2
60-757 Poznań
tel. 616405100 | fax. 616405101

Data przyznania certyfikatu:

2010-04-19

ICG Wdrożenia SAP to 10 lat doświadczeń zebranych przy wdrożeniach systemu SAP w Polsce i za granicą, to ponad 130 klientów w 27 branżach, to ponad 90 specjalistów i certyfikowanych konsultantów SAP. ICG oferuje wdrożenia produktów w obszarze systemu SAP. Zakres świadczonych usług obejmuje m.in.:
– szkolenia i warsztaty SAP,
– klasyczne wdrożenia SAP (SAP ERP, SAP BW, SAP CRM),
– SAP rollout,
– SAP upgrade,
– rozwój funkcjonalności SAP (programowanie ABAP/Java),
– wsparcie aplikacyjne SAP,
– ousourcing platformy sprzętowej, w tym systemów SAP,
– analizę potrzeb,
– nadzór nad realizacją projektów,
– audyt dostarczanych rozwiązań.
ICG zajmuje się ponadto doradztwem i szkoleniami w obszarze SAP, w tym m.in. serwisem aplikacyjnym, programowaniem ABAP, C++, JAVA, obiegiem dokumentów SAP Business Workflow, integracją istniejących rozwiązań.
ICG posiada statusy Business Partnera i Ekspert Partnera SAP.
Firma rozwija własne produkty programistyczne SAP, a zdobyty status Business Partnera niemieckiej firmy SEEBURGER sprawia, że ma do dyspozycji platformę integracyjną EDI oraz jedyny w Polsce certyfikowany serwis. Wdrożenia i integrację z SAP systemu kodów kreskowych docenia rosnące grono naszych Klientów. ICG jest Resellerem największego na świecie producenta i dostawcy sprzętu do obsługi systemu automatycznej identyfikacji – firmy Symbol Technologies. Status ten gwarantuje dostawę najnowocześniejszej infrastruktury sprzętowej wraz z usługą bezpośrednio od jednego dostawcy.
Dzięki partnerstwu z Beyond.pl klienci obu firm mogą korzystać z nowoczesnej serwerowi Beyond, ICG zapewnia natomiast wiedzę o dostępnych rozwiązaniach SAP.
ICG posiada ponadto status partnerski ZebraTechnologies, który umożliwia sprawną dostawę drukarek kodów kreskowych i paragonów, oprogramowania, systemów połączeniowych i innych, dzięki którym Klienci ICG notują wyraźny wzrost wydajności swojej pracy. Natomiast partnerstwo z Microinput umożliwiło poszerzenie oferty o wdrożenia Adobe Intelligent Forms (rozwiązanie integrujące aktualne wersje aplikacji SAP z możliwościami Adobe® PDF).

Project Details

Categories: