First Data Polska S.A. / PolCard S.A. 2017-04-10T21:36:22+00:00

Project Description

First Data Polska S.A. / PolCard S.A.
Al Jerozolimskie 92
00-807 Warszawa
tel. 225153302

Data przyznania certyfikatu:

2011-11-09

Firma stanowi część międzynarodowej korporacji First Data, światowego lidera w dziedzinie handlu elektronicznego i usług przetwarzania płatności dla usługodawców na całym świecie. Firma działa na polskim rynku od grudnia 1990 roku i jest największym na polskim rynku agentem rozliczeniowym kart płatniczych, świadczącym swoje usługi zarówno w sektorze usługowo – handlowo jak i bankowym.
POLCARD pozostał zarejestrowanym znakiem towarowym w ramach firmy First Data, funkcjonującym nadal w obszarze usług rozliczania transakcji bezgotówkowych świadczonych dla punktów usługowo-handlowych. Jako jedyny agent rozliczeniowy na polskim rynku umożliwia obsługę wszystkich rodzajów kart płatniczych.
Działając w ramach międzynarodowej korporacji, First Data Polska oferuje z jednej strony wiedzę i doświadczenie, wynikające z prowadzonej z sukcesem od wielu lat działalności na polskim rynku, z drugiej – najnowocześniejsze technologie i rozwiązania z bogatego portfolio lidera na światowym rynku. To połączenie zapewnia nie tylko najwyższy poziom oferowanych rozwiązań, ale i równie wysoki poziom ich obsługi.

 

www.polcard.com.pl

Project Details

Categories: