DACHSER Sp z o. o. 2017-04-10T21:36:10+00:00

Project Description

DACHSER Sp. z o.o.

Biuro Zarządu

Ul. Wersalska 47/75

91-212 Łódź


Data przyznania certyfikatu:

3 czerwca 2015

Firma Dachser Sp. z o.o. zatrudnia w Polsce 341 pracowników w 8 oddziałach (dwa w Warszawie oraz w Strykowie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Sosnowcu oraz Gdańsku). Firma specjalizuje się w obsłudze transportu ładunków drobnicowych w eksporcie (ładunki częściowe i całopojazdowe), logistyce kontraktowej, magazynowaniu i konfekcjonowaniu towarów, a także logistyce transportu lotniczego i morskiego.

Dachser Sp. z o.o. w Polsce reprezentuje międzynarodowego operatora logistycznego Dachser SE. Obecnie grupa Dachser liczy 437 oddziałów na całym świecie i zatrudnia ponad 25 tys. pracowników.

 

Agnieszka Józwik, dyrektor ds. personalnych w Dachser Sp. z o.o. o udziale w programie „Inwestor w kapitał ludzki”:

„Inwestor w kapitał ludzki” to nie tylko wyróżnienie, które bardzo cenimy. To sposób prowadzenia biznesu, integralna część naszej kultury organizacji. Sprzedajemy usługi wysokiej jakości – dzięki ludziom, ich wiedzy, kompetencjom i zaangażowaniu. Zbudowanie i utrzymanie takiego zespołu to duże wyzwanie, codzienna praca kadry kierowniczej i systematyczne, przemyślane inwestycje – nie tylko finansowe. To również poświęcony czas, uwaga i energia oraz ciągłe szukanie lepszych rozwiązań z dużą otwartością i zdrową pokorą do napotykanych lekcji. Program „Inwestor w kapitał ludzki” pomógł nam sprawdzić, czy jesteśmy na dobrej drodze i pokazał kolejne obszary do rozwoju.

Project Details

Categories:

Project URL:

www.dachser.pl