Cyfrowy Polsat S.A. 2017-04-10T21:36:24+00:00

Project Description

Cyfrowy Polsat S.A.
Łubinowa 4a
03-878 Warszawa
tel. 223566600 | fax. 223566003

Data przyznania certyfikatu:

2010-11-08

Cyfrowy Polsat to pod względem liczby abonentów największa cyfrowa platforma satelitarna w Polsce. Udostępniamy klientom indywidualnym programy telewizyjne i radiowe rozprowadzane drogą satelitarną. Świadczymy również usługi telefonii komórkowej oraz bezprzewodowego Internetu w technologii HSPA+.

W czerwcu 2010 roku jako pierwsi na rynku satelitarnym uruchomiliśmy ofertę zintegrowaną – Multiofertę. Umożliwia ona zakup wszystkich trzech usług Cyfrowego Polsatu – telewizji, Internetu i telefonii komórkowej – w ramach jednej umowy, opłaty abonamentowej i faktury. Multioferta to przede wszystkim wygoda i prostota korzystania ze wszystkich naszych usług. Dzięki dowolności korzystania z dodatkowych usług i pakietów użytkownik może kształtować swoją ofertę według indywidualnych potrzeb i mieć jednocześnie wszystkie wydatki pod kontrolą.

„Biorąc pod uwagę szybkość rozwoju firmy, nie możemy zapomnieć o naszej największej sile jaką stanowią ludzie. Mam tu na myśli tych, którzy u nas już pracują, jak również tych, którzy dopiero do nas dołączą. Otrzymanie Godła, którego wynik jest wypadkową oceny praktyk HR-u i oceny pracowników daje nam poczucie, że kierunek działań, który obraliśmy jest właściwy.”
Dyrektor Personalny - Anna Roszewska

Project Details

Categories:

Project URL:

www.cyfrowypolsat.pl