Bank BPH S.A. GE Capital Group 2017-04-10T21:36:10+00:00

Project Description

Bank BPH S.A. GE Capital Group
Towarowa 25A
00-958 Warszawa
tel. 583007001 | fax. 225952087


Data przyznania certyfikatu:

13 listopad 2014

Bank BPH oferuje swoje produkty i usługi klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz klientom korporacyjnym.

Klienci Banku mogą korzystać z sieci blisko 300 oddziałów własnych, a także placówek partnerskich i agencji uniwersalnych, jak również z nowoczesnej bankowości internetowej, telefonicznej oraz mobilnej.

Bank BPH jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz jest częścią grupy kapitałowej GE, jednej z największych korporacji na świecie.

W tym roku Bank BPH po raz piąty został laureatem prestiżowego programu Inwestor w Kapitał Ludzki

wyróżnienia przyznawanego firmom wiodącym pod względem zarządzania i inwestowania w kapitał ludzki. Bank znalazł się również w zestawieniu Universum TOP 100, potwierdzając tym samym swoją pozycję pracodawcy preferowanego przez studentów.

„Nagroda IWL to dla nas duże wyróżnienie, szczególnie, że zostaje nam przyznane po raz kolejny, i to rok po roku! To podsumowanie naszej pracy wokół rozwoju i szkoleń oraz docenienie starań, jakie wkładamy w tworzenie efektywnych i ciekawych ofert szkoleniowych. Dla kandydatów na rynku pracy to znak, że warto wiązać się z naszą organizacją, gdyż rozwój pracowników to nasz priorytet.”
Prezes Pionu Zasobów Ludzkich – Pan Cezary Mączka