Znamy laureatów programu Inwestor w Kapitał Ludzki w 2016 roku

17 listopada 2016 roku 9 pracodawców odebrało prestiżowy certyfikat Inwestor w Kapitał Ludzki. Nagrody wręczono w campusie Digital Knowledge Village, który wspiera prowadzenie multimedialnego biznesu, zorientowany jest na podmioty działające w obszarze nowoczesnych mediów oraz wymianę wiedzy.

Godło Inwestor w Kapitał Ludzki przyznawane jest w Polsce już od 15 lat. Warunki jego otrzymania zmieniały się, tak jak zmienia się polski rynek pracy. Przez te wszystkie lata pozostało ono jednak wyróżnieniem niezależnym i trudnym do zdobycia. Tegoroczna edycja była drugą, w której o przyznaniu firmie certyfikatu decydowali jej pracownicy. W czasie niezależnego, anonimowego badania oceniali oni, między innymi, swoją satysfakcję z pracy, relacje z kolegami i przełożonymi, możliwości rozwoju czy warunki pracy.

Inwestorzy w Kapitał Ludzki rozumieją, jak ważnym elementem w budowaniu pozycji rynkowej przedsiębiorstwa są pracownicy. Inwestorzy w Kapitał Ludzki to również firmy, które przez swoich pracwników zostały docenione.

W 2016 roku w gronie firm zasługujących na najwyższe uznanie i zaufanie pracowników znalazły się:

  1. Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o.o
  2. Castorama Polska Sp. z o. o.
  3. Michelin Polska S.A.
  4. NetWorks! Sp. z o.o
  5. OPTIMA S.A
  6. Smyk S.A.
  7. Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.
  8. TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o
  9. Vivus Finance sp. z o.o.

 

Organizatorem programu Inwestor w Kapitał Ludzki jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania, niezależna instytucja z otoczenia biznesu, zajmująca się problemami przedsiębiorczości, wdrażania innowacji oraz edukacji ekonomicznej społeczeństwa i biznesu.

 

Partnerzy programu: Praca.pl, Personel i Zarządzanie, Magazyn Rekruter, Magazyn VIP, Eventroom, Rent Design, InterBankiet.

 

Podczas Gali wręczyliśmy również nagrody w drugim Programie organizowanym przez Fundację Obserwatorium Zarządzania – Firma Przyjazna Klientowi- LISTA LAUREATÓW

Autor | 2017-04-24T09:27:18+00:00 18 listopada 2016|aktualności, Bez kategorii|Brak komentarzy

O autorze: